Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Bohemia Hockey


V roce 2016 spolek HC Trendy navázal na probíhající aktivity hokejových lekcí pro amatéry v Hokejovém centru Pouzar a vytvořil propracované tréninkové a doprovodné programy pro hobby hokejisty jednotně nazvané Bohemia Hockey.


Počátky hokejových lekcí

Počátkem roku 2013 se parta hokejových nadšenců začala pravidelně scházet každý pátek, brzy ráno na ledové ploše Hokejového centra Pouzar. Náplní pobytu na ledě nebyly zápasy, ale hokejové zdokonalování dovedností, jakési tréninkové jednotky. Brzy přibyl i trenér, který dával hokejové lekci potřebný rytmus a metodiku. Během roku 2013 se přidali kamarádi zakladatelů.

Pravidelné absolvování tréninků vedlo ke zlepšení výkonů u každého z účastníků. Postupem času vznikl nápad hokejové jednotky dále zdokonalovat, proto jsou od dubna 2016 hokejové lekce pod taktovokou Bohemia Hockey.

Souběžně přibíval zájem hobby hokejistů o hokejové zájezdy, zorganizoval spolek HC Ttrendy pod záštitou RHL v prosinci 2015 hokejoý zájezd do Kanady. Tým tvořený členy spolku a jejich kamarádů si zahrál na stadionech v Torontu, Montrealu a Ottawě. Bohemia Hockey má v plánu tuto aktivitu též dále rozvíjet.

Bohemia Hockey organizuje pravidelné tréninkové jednotky, hokejové kempy a hokejové zájezdy. Připravujeme též modelová utkání. 

Podrobné informace o jednotlivých činnostech naleznete v sekci Nabídka programů

 


<< únor 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Nejbližší akce
...přejít na kalendář

Po stisknutí tlačítka registrace, vyplň formulář pro objednávání programů. Poté si vyber hokejový program podle rozdělení v Nabídce nebo data v Kalendáři a objednej termín jeho konání.

Pozor, bez on-line potvrzené registrace není možné programy objednávat ani využívat!
Hokejové programy pro hobby sportovce a hokejové nadšence!

tréninkové jednotky | modelová utkání | hokejové kempy | hokejové zájezdy