Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

HC Trendy


Spolek HC Trendy z.s. byl založen hokejovými nadšenci v čele s Pavlem Lískovcem 14.9.2014. Členové spolku započali již v roce 2010 organizovat Rybníkářskou hokejovou ligu, zkráceně RHL. Liga se stala od roku 2014 největší amatérskou hokejovou soutěží na jihu Čech.
Spolek si klade za cíl:

  1. Provozovat sport a obdobnou činnost v rámci zapojení do sportovních a tělovýchovných aktivit, tuto činnost organizovat a vytvářet pro ni materiální a tréninkové podmínky.
  2. Vytvářet možnosti užívání sportovišť pro zájemce z řad veřejnosti, zejména pak dětí a mládeže.
  3. Vést své členy a ostatní zájemce o sport k dodržování základních sportovních a mravních pravidel, zejména pak myšlenky fair-play.
  4. Hájit zájmy svých členů, za tím účelem spolupracovat s orgány státní správy a samosprávy a s ostatními sportovními organizacemi i jednotlivci.
  5. Zajišťovat v oblasti sportu vzdělávání svých členů a jejich školení.
  6. Organizovat či spoluorganizovat sportovní akce a činnosti pro děti a mládež.
  7. Dalšími formami své činnosti napomáhat rozvoji veřejného života, sportu a zdraví v místě své působnosti, zejména formou další veřejně prospěšné činnosti a osvětovou činností.
V roce 2016 spolek HC Trendy navázal na probíhající aktivity hokejových lekcí pro amatéry v Hokejovém centru Pouzar a vytvořil propracované tréninkové a doprovodné programy pro hobby hokejisty jednotně nazvané Bohemia Hockey.


<< únor 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Nejbližší akce
...přejít na kalendář

Po stisknutí tlačítka registrace, vyplň formulář pro objednávání programů. Poté si vyber hokejový program podle rozdělení v Nabídce nebo data v Kalendáři a objednej termín jeho konání.

Pozor, bez on-line potvrzené registrace není možné programy objednávat ani využívat!
Hokejové programy pro hobby sportovce a hokejové nadšence!

tréninkové jednotky | modelová utkání | hokejové kempy | hokejové zájezdy